Knižnica: Akcie

Marec 2008

Fotky: 1. stupeň Fotky: MŠ

Marec mesiac knihy – školskú knižnicu navštívili všetky triedy 1.stupňa našej ZŠ. Oboznámili sa s novinkami, hrali sa na básnikov, riešili kvíz, či sudoku. Každý žiak si odoniesol malý darček.

Návšteva žiakov MŠ – žiaci 4.B triedy vrámci jednej hodiny čítania pozvali do našej ŠKn svojich kamarátov z MŠ. Pripravili im niekoľko pekných úloh. Vyskúšali ich ako poznajú naše rozprávky, ukázali im ako vie čítať šikovní štvrták no a samozrejme vzali ich medzi seba, kde si už naši „malí“ spolu s „veľkými“ čítali a prezerali čo iné ako knihy.

Galéria našej knižnice – na našej škole máme veľa šikovných žiakov. A veľa z nich pekne kreslí, maľuje, skrátka naši umelci. Práve v ŠKn sme sa rozhodli sústrediť umenie aj prostredníctvom prezentácie ich prác. V tomto školskom roku je to Karolína Czákoóvá, žiačka 4.ročníka. Má 10 rokov, a ako jej to ide, posúďte sami. V galérii má niekoľko svojích prác.